ORDINARY
WINNER
Žít bez bolesti, mít možnost hýbat se a skrz své tělo poznávat svět.
Staňte se opět svobodný ve svém těle.

Jitka V.

Začnu jednoduše….Před časem se u mě projevily opravdu nepříjemné bolesti v oblasti beder, které vystřelovali až do kolene a téměř mě paralyzovali v běžném životě. Nejhorší byl klasický posed při řízení v autě a sezení v práci u pc…….každý krok byl bolestivý a nakonec jsem už nemohla skoro ani spát….V době kdy se ke mně projekt OW dostal jsem měla za sebou už pár návštěv u fyzioterapeuta a masáží bez valných výsledku a za spoustu peněz….
Ušla jsem s OW kus cesty a musím se přiznat, že to nebylo vždycky jednoduchý. Tým lidí, kteří za OW stojí ví jak, umí a chtějí pomoci, ale neudělají to za vás…ale bylo by super, kdyby to tak šlo :-D
Já to dokázala prostřednictvím dobře prováděných cviků a hlavně vštěpených návyků, které je důležité si osvojit a zpočátku dost často připomínat, což u OW jde bez problémů, protože se můžu kdykoli a k jakékoliv kapitole vrátit….v mém „sklerotickém“ případě jsou to právě pro mě nejdůležitější správně prováděné cviky a dýchání, což je super přesně v téhle době nelehké „koronavirové“, kdy člověk nemůže skoro vytáhnout paty z domu ☹
Jak to říct jednoduše….jsou to „zdánlivě“ jednoduché, ale zcela zásadní a fungující prvky, návyky, cvičení a správné způsoby dýchání, které dávají smysl. Nekroutíte se a nekoupete ve svém potu, ale funguje to až neuvěřitelně…. A ještě si umím připravit něco super na zub během minutky…..ale pozor, svíčkovou se šesti knedlíky tady fakt nenaučí :-D
Takže shrnuto….jezdím zase na koni,  při sezení v autě v ranní pražské koloně si dám v klidu kafe a nekroutím se bolestí a práce mi odsýpá….je to úleva a je holý fakt, že to nejcennější je opravdu zdraví a pohyb bez bolesti. Bohužel si to člověk většinou uvědomí až o to přichází…..ale dobrá zpráva je,
že se s tím dá něco dělat a funguje to 😊
Takže za mě…..OW je už vlastně mou součástí? Asi jo 😊

 
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
Co je Ordinary Winner?
Cesta, vedoucí k poznání sebe sama, k pochopení základů o stravě, pohybu a objevení principu dosahování dlouhodobých výsledků, na základě vytvoření nových návyků.

Je to cesta obyčejných lidí, kteří si skrze uvědomění si vlastní reality našli v sobě svého vnitřního vítěze a stali se svobodní ve svém vlastním těle.
Pro koho je tato cesta určena?
Pro všechny,
- kteří už nechtějí být omezováni bolestí a nadbytečnými kilogramy.
- kteří se chtějí v budoucnu svobodně hýbat.
- kteří chtějí pochopit základy o stravě a dopřát tak svému tělu to nejlepší.
- kteří se rozhodli si naplno užívat všech krás života.
Co získám?
Ucelené základy pro stravu i pohyb, které jsme pro vás vytvořili v podobě 7 úžasných a zábavných videí.

Navíc pro lepší využití v praxi jsme pro vás shrnuli vše v krátkých PDF přílohách, abyste měli potřebné informace vždy hezky po ruce.
Co děláme jinak?
Nejsou to žádná videa z internetu, která slibují rychlý a jednoduchý výsledek. Ale je to ucelený program založený na několika úrovních, které divák postupně objevuje a posouvá se tím, jak je postupně v praxi aplikuje do svého života.

Všechny úrovně na sebe navazují v postupných krocích. A zaměřujeme se jak na pohyb, tak na stravu.

Nejdříve naše tělo opět rozhýbeme a vrátíme mu jeho přirozenou pružnost, sílu a kondici.

Ve stravě začneme pracovat s naší realitou a vytvoříme si postupně režim, díky kterému u naší cesty zaručeně vydržíme a náš život bude i díky stravě opět hrou. Jako bonus k němu budeme mít 12 nových receptů.
Stojí to za to?
Je pro nás samotné překvapením, jak se celý program stal neuvěřitelně návykový. Už při tvorbě se nám tato cesta Ordinary Winner dostala neuvěřitelně pod kůži a hlášky z celého programu se stali součástí našeho života jak z nějakého kultovního filmového trháku.
 
BLOG
Je pohyb v dnešní době důležitý?

Pro pohyb se naše tělo vyvíjelo tisíce let a sedět víc jak osm hodin denně znamenalo v minulosti jasnou... Číst článek

Jak funguje tvarování postavy?

Všechny známé diety a nástroje na hubnutí jsou založené vždy na stejném principu, a to na... Číst článek

NAJDI SVOJÍ CESTU KOUPIT